תקנון האתר

תקנון האתר Chrono247.co.il - חנות השעונים

Chrono 24\7 הינו אתר למכירת שעוני גברים, נשים, ילדים ושעוני יוקרה באינטרנט, האתר מופעל על ידי העסק אי.אנ.אס - E.N.S - Enterprise Solutions אשר נמצא בקריית אתא.
 
תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך הוא פונה לנשים וגברים כאחד.
לצורך נוחות הקריאה והבנת התקנון, האתר Chrono247.co.il ו\או החברה ו\או החנות , להלן ה"אתר";  לצורך הבהרה, המילים "שעונים" ו\או "שעוני יד"  ו\או "מוצרים" הינם מילים אשר כוללים את כל המוצרים הנמכרים באתר ובחנות.

גלישה באתר ורכישת שעונים מהווה את הסכמתך לתקנון האתר הנ"ל. עליך להסכים לכל התנאים הרשומים,לקרוא את התקנון במלואו. אם אינך מסכים לתקנון הינך מתבקש לצאת מהאתר ולא לרכוש שעונים דרך האתר.

 

רשאים לשימוש ורכישה באתר או רכישה טלפונית

 1. רק מי שמלאו לו 18 שנה יכול לגלוש באתר ולרכוש ישירות באתר או בצורה טלפונית שעונים.
 2. השעון ישלח ללקוח המזמין אשר רשום באתר.
 3. השעון ישלח רק לכתובתו הידועה של הלקוח מזמין וידרש זיהוי על ידי הצגת תעודת זהות.

 

ביצוע הזמנות ותנאי תשלום

 1. החנות מאפשרת לך לרכוש שעוני יד באמצעות אתר האינטרנט בדרך קלה ומהירה ובמחירים זולים - את מיטב המותגים המובילים בעולם השעונים.
 2. על מנת לבצע הזמנה באתר יש להרשם תחילה למערכת. יש להקפיד להזין כתובת דואר אלקטרוני פעילה, טלפון, וכתובת מלאה לצורכי משלוח (ישנה אפשרות איסוף עצמי בתיאום מראש).
 3. באם בחרתם במסירת פרטי אשראי טלפוני, תשלום מזומן או העברה בנקאית, נציגי השירות ומכירה יחזרו אליכם טלפונית על מנת להשלים את ההזמנה ולצורך אימות הפרטים.
 4. באם בחרתם תשלום ישירות באנטרנט, חובה לוודא כי מספר הטלפון שהזנתם ברישום נכון, נציגי השירות ומכירה יצרו אתכם קשר טלפוני לאישור הזמנה ואימות פרטים. השרתים שלנו מוגנים במערכות הצפנה SSL, פרטי האשראי לא מועברים לאף צד ג' ו-לא נשמרים במערכת לאחר אישור ההזמנה.
 5. שימוש בפרטי אשראי כוזבים ו\או שלא בבעלותכם ללא אישור הבעלים הינה עבירה פלילית עפ"י הוראות חוק העונשין והעובר על החוק צפוי לעונשים כבדים. המערכות שלנו שומרות את כל פרטי הקשר של הלקוח כולל כתובות מחשב ייחודיות ונתיבי גישה ועל כן במקרה מסוג זה כל הפרטים יועברו ליחידת המשטרה לחקירות הונאה כפי שנתבקש.

 

אספקה ומדיניות החזרות

 1. על פי חוק הגנת הצרכן, אם בחרת לבטל את העסקה בתוך 14 יום החברה רשאית עפ"י שיקול דעתה הבלעדי לגבות דמי ביטול בשיעור של עד 5% מהסכום אותו שילמת או 100 שקלים (הנמוך מבין השניים). עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.
 2. אם בחרת לבטל את העסקה לאחר קבלת המוצר ובתוך 14 יום, יש להחזיר את המוצר בקופסא המקורית עם כל האביזרים והמסמכים שהגיעו עימו ובתנאי שלא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. בעת החזרה או החלפה של מוצרים ניתן להגיע פיזית למשרדינו או לשלוח את המוצר על ידי דואר שליחים או כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, לא נוכל לקבל מוצרים להחזרה או החלפה אשר נשלחו בדואר רגיל. עלות המשלוח לא תוחזר ללקוח.
 3. כל המוצרים עוברים בדיקה קפדנית לפני שליחתם ללקוחותינו על מנת להשיג את המטרה של 100% לקוחות מרוצים.
 4. לאחר ההזמנה, צוות השירות יוודא שאכן השעון במלאי ורק אז ההזמנה תושלם והלקוח יחוייב, במידה והשעון אינו במלאי לא יבוצע שום חיוב ואנו נצור קשר על מנת לעדכן אתכם בדבר ובתאריך הצפי למלאי החדש.
 5. באם השעון לא נמצא במלאי, לא יגבו דמי ביטול, עמלת רכישה או כל עמלה נוספת, באם תבחרו נוכל ליצור עמכם קשר ולתת לכם את זכות הראשונים להשלים את הזמנתכם בעת חזרת המוצר למלאי.
 6. המוצרים ישלחו לבית הלקוח כפי שצויין בסעיף 3 תחת "רשאים לשימוש ורכישה באתר ורכישה טלפונית", המוצרים נשלחים על ידי חברת דואר ישראל או חברת שליחים עפ"י שיקול דעתה הבלעדית של החברה, זמן אספקת המוצרים נע בממוצע בין 4-14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה.
 7. אפשרות איסוף עצמי אפשרי וזאת בתיאום מראש ולפי הנחיות צוות השירות והמכירה.
 8. אין האתר ו\או החנות אחראים על כל עיכוב אשר עלול להגרם עקב כשלים או תקלות טכניות של צד ג'.

 

איכות השעונים , שירות אחריות ותיקונים

 1. כל התמונות באתר הינם תמונות לצורכי המחשה בלבד.
 2. כל השעונים הנמכרים באתר הינם שעונים חדשים, אלא אם נכתב אחרת.
 3. כל השעונים הנמכרים באתר הינם מקוריים, שעונים חדשים מגיעים עם אחריות לשנה בכפוף לתנאי האחריות אשר נמסרים מהספק.
 4. השעון עבר ביקורת אבטחת איכות קפדנית וביקורת אלקטרונית לפני שחרורו מהמפעל, מובטחת לכם הנאה מלאה אם השעון יעבור את כל הטיפולים הנדרשים לו.
 5. במידה ונדרש תיקון או כל שירות לשעון אשר בגדר האחריות, אתם מתבקשים ליצור עמנו קשר טלפוני או על ידי דואר אלקטרוני לצורך פתיחת כרטיס טיפול ולאחר מכן תתבקשו לשלוח אלינו את השעון לקבלת השירות.
 6. האחריות אינה מכסה את רצועת השעון, הזכוכית, הסוללה, חלקי שעון חיצוניים וכל נזק אשר נגרם מתאונה או שימוש לא נכון ו\או לא הולם. חדירת נוזלים אינה מכוסה באחריות.
 7. היה והשעון נפתח לא על ידינו או על ידי מורשה מטעמנו תפוג האחריות.
 8. לאחר תום תקופת האחריות יהיה ניתן לקבל שירותי תיקון ותחזוקה לשעון במעבדותינו בתשלום.

 

ביטול הזמנות שעוני יד ונושאים משפטיים

 1. כפי שרשום בסעיף 2 תחת "אספקה ותנאי תשלום" ובנוסף, במקרה של ביטול הזמנה לאחר קבלת השעון, הלקוח מחוייב להחזיר את השעון באריזתו המקורית, כפי שקיבל אותו, שלא נענד, לא קיצרו או ביצעו שום שינוי ברצועת השעון ולא נעשה בו שום שימוש.
 2. האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים אחד או יותר מן התנאים הבאים:   
  - במקרה בו תימצא כל טעות ו\או טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , במחיר או כל פרט בפרסום המוצר .  
  - האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי המכירה של האתר ו\או החברה.   
  - במקרה בו האתר ו\או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם לקוח מסוים .
 3. בכל מקרה בו החברה ו\או האתר החליט על ביטול עסקה, אין ולא תהיה כל זכות מצד הלקוח לתבוע את האתר ו\או החברה ו\או החנות.
 4. דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בחיפה בלבד.

   

   

התחייבות לקוחות

 1. הלקוח מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ו\או ההזמנה כמו כן גם לאחר הרכישה והאספקה.
 2. הלקוח מתחייב להודיע על כל טעות אשר חלה במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את מלוא הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.   

 

צוות האתר והחנות מאחלים גלישה מהנה ורכישה מוצלחת! אנו נמשיך לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר כדי להבטיח 100% שביעות רצון.

Chrono 24\7